Witamy na stronie ośrodka wypoczynkowego DOMINO.

Przy okazji pobytu w naszym ośrodku, warto udać się na wycieczkę po okolicy.

Położenie Krościenka w dolinie Dunajca, pomiędzy Beskidem Sądeckim, Pieninami i Gorcami zachęca do pieszych wędrówek czy rowerowych eskapad po wyznaczonych szlakach górskich.
Wprost spod naszego ośrodka, piechotą można dotrzeć na słynne Trzy Korony w Pieninach lub uderzyć powyżej 1200 m i wspiąć się na Prehybę w Beskidzie Sądeckim. W Krościenku stykają się trzy parki - Pieniński PN, Gorczański PN, i Popradzki PK.Latem dużą popularnością cieszą się atrakcje wodne. Niezapomnianych wrażeń dostarczy przejażdżka łodzią flisacką przełomową częścią Dunajca.
Quadem poprzez bezdroża, radosna zabawa na rodzinnym kuligu czy wytrawna jazda konna w pięknej scenerii - to niektóre z atutów turystycznych regionu.

Zimą szaleństwa śnieżne - skutery, snowboarding, wyciągi narciarskie do późnych godzin wieczornych.
Miejscowy folklor, zabytki architektury to unikatowe dziedzictwo naturalne daje jeszcze głębszy przyczynek do poznania regionu Krościenka nad Dunajcem.Zapraszamy również do sprawdzenia naszej nowej oferty DOMINO-APARTAMENTY

Informacje dodatkowe:

  • pobliskie atrakcje:

    spływ Dunajcem, stok narciarski, kąpielisko, Pieniński Park Narodowy, Wąwóz Homole, wyciąg krzesełkowy, szlaki piesze i rowerowe, stadnina koni

  • miejscowości w promieniu 25km:

    Szczawnica, Ochotnica, Niedzica, Czorsztyn, Grywałd, Tylmanowa, Piwniczna-Zdrój,

  • ważniejsze góry ze szlakami turystycznymi:

    Trzy Korony, Sokolica, Lubań, Prehyba

  • aktualna pogoda oraz prognoza:

Kontakt:

Renata i
Paweł Drążek


34-450 Krościenko nad Dunajcem
ul. Franciszka Koterby 33

tel.:

504 274 386
18 448 82 12

e-mail:
donpawlito@poczta.onet.pl